Ogłoszenie

WITAMY NA FORUM BMW INOWROCŁAW. CHCESZ PRZEJŚĆ NA OFICJALNA STRONA BMWINO - kliknij logo

Godne Polecenia


Info: Spotkania, Spoty, Zloty, Imprezy.....FANPAGE FANPAGE

Zasady Forum

REGULAMIN

Regulamin forum dyskusyjnego BMWINO


I. Zasady ogólne
Rejestrując się na stronie BMWINO i forum, akceptujesz regulamin i zobowiązujesz się do jego przestrzegania. Jeżeli nie akceptujesz niżej wymienionego regulaminu, nie rejestruj się.1. BMWINO zrzesza pasjonatów marki BMW , wielbicieli sportów samochodowych oraz szeroko pojętej motoryzacji.
2. Oczywiście niezbędna kwestią jest posiadanie pojazdu marki BMW.
3. Dbamy o przyjazny klimat na forum jak również dokładamy wszelkich starań aby nasze spotkania i wyjazdy były bezpieczne dla każdego z uczestników a swoją postawą usiłujemy zmieniać niepochlebną opinię na temat kierowców BMW.
4. Nie tolerujemy braku kultury w stosunku do innych uczestników ruchu drogowego , staramy się szanować przepisy ruchu drogowego i czerpać radość z jazdy BMW.
5. Na forum nie przeklinaj - wyrażaj się z kulturą oraz zgodnie z ogólnie przyjętymi normami dobrego wychowania. W ten sposób walczysz ze stereotypem kierowcy BMW jaki panuje w naszym kraju. "Wykropkowanie" przekleństwa jest również przekleństwem. Każdy z nas ma jakieś poglądy, staramy się szanować Twoje więc Ty nasze też uszanuj...
6. Na forum istnieje zakaz zamieszczania materiałów oraz linków do nich o treści erotycznej lub pornograficznej. To jest forum BMW skupmy się na tej marce.
7. Na forum BMWINO nie popieramy zabaw typu nielegalnych wyścigów, chamskiego zachowanie na drodze, łamania przepisów ruchu drogowego itd. Wątki o treściach zawierających tego typu informacje (w tym relacje, zdjęcia, filmy) będą usuwane, a autorzy dostaną ostrzeżenia.
8. Użytkownicy forum BMWINO mogą umawiać się na spotkania i zloty na łamach naszego forum. Pamiętajmy, że promujemy pozytywny wizerunek kierowcy BMW. Cały czas obowiązuje zasada: relacje, zdjęcia bądź uzgodnienia, propozycje ulepszenia strony, nowe pomysły, zgłaszamy poprzez kontakt z adminem strony BMWINO.
9. Nikt nie może pouczać, piętnować innych (w tym nowych) użytkowników Forum. Tylko administrator może zwrócić uwagę. Jeśli ktoś nie chce po raz kolejny pisać tego co na forum już jest, to niech w takim temacie nie pisze nic.
10. Każda osobista kłótnia, docinki, prowokacje między użytkownikami będą kończyły się upomnieniami do zablokowania konta włącznie. Prywatne spory załatwiamy tylko na privie.
11. Jeśli masz jakieś pretensje lub skargi, czujesz że cię niesprawiedliwie potraktowano, nie pisz żadnego postu, forum to nie jest 'Książka skarg i zażaleń'. Napisz do administratora przez PW albo e-mail, a twój problem zostanie rozpatrzony.
12. Tematy Off-Topic (czyli nie na temat) zamieszczone na forum BMWINO będą usuwane.
13. Zakaz zamieszczania zdjęć zawierających tzw. wiejski tuning. Na forum propagujemy jak największą oryginalność samochodów bądź tuning w wykonaniu profesjonalnych tunerów.
14. Po rejestracji obowiązkowo wypełniamy dodatkowe pola w profilu takie jak marka, poj ,rok.
15. Konta użytkowników którzy nie napisali nigdy żadnego postu, nigdy nie logowali się ponowinie mogą być co 2 miesięcy usuwane.
16. Administrator ma zawsze rację!!!
17. Za nie stosowanie się do tego regulaminu, możesz otrzymać ostrzeżenie. Zlekceważenie ostrzeżenia otrzymasz automatycznie bana.II.Zasady dotyczące pisania na forum

1. W treści postu opisz jak najdokładniej to czego on dotyczy. Używaj również znaków interpunkcyjnych. A wszystko po to, aby pomagający nie musiał się domyślać o co Ci chodzi.
2. Nadużywanie wielkich liter, kolorów itp. w treści postu może wiązać się z ostrzeżeniem lub usunięciem postu. Wielkie litery, kolory, podkreślenia mają jedynie wzmocnić najistotniejsze fragmenty wypowiedzi a nie całą wypowiedź.
3. Jeśli cytujesz czyjąś wypowiedź tnij cytaty. Cytuj tylko te fragmenty wypowiedzi na które odpowiadasz. Nie cytuj wypowiedzi, zwłaszcza całości, jeśli odpowiadasz bezpośrednio po niej.
4. Jeśli uważasz że czyjś post łamie regulamin lub jest niewłaściwy z innych powodów możesz zgłosić to adminowi.
5. Nie zakładaj kilkukrotnie wątków na ten sam temat. Kontynuuj wątek już rozpoczęty.

Zaprzyjaźnione Kluby BMW

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
legal money lender singapore torby papierowe do cateringu